Wedding Black Silver Sterling Ring

Brand : 2NB SILVER
Provider : 2NB SILVER
Price : $37.07(Vat included)
Estimated Delivery Time : 2 Day
Ürün İsmi : 925 Ayar Gümüş Zirkon Taşlı Kalp Bayan Gümüş Kolye
Ürün Ölçüsü : 2,1 x 2 cm
Ağırlık    : 19 Gr
Cinsiyet : Bayan
Metal rengi: Gümüş
Zincir uzunluğu: 45 cm
Renkleri : Beyaz
Hikaye   :Sevgiliye hediye, Özel gün hediyesi, Aşk, Yıl dönümü, Doğum günü, Film - Sanat, Anneler günü, Yılbaşı hediyesi

 

v       Satılan ürünler güvence altındadır. Her ürün ücretsiz şık hediye kutusu ve  içeriği görülmeyen ambalaj ile gönderilmektedir. ( Hediye notu taleplerinizi sipariş verdikten sonra bize mesaj olarak yazabilirsiniz.)
v       Hizmet kalitesi, satış öncesi ve sonrası destek, orijinal ürün ve sorunsuz alışveriş konusunda en iyi olmakta iddialıyız. Lütfen yorumlarda memnun olan binlerce müşterimizin geri bildirimlerine göz atın.
v       Satın aldığınız ürünün değişim / iadesi 6052 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunda mesafeli sözleşme gereği belirtilen tüm süreçler yükümlülüğümüz altındadır.
v       Saat 16:00’ ya kadar gelen siparişler aynı gün kargolanır. Gönderileri  sürat kargo aracılığıyla yapmaktayız. 
v       Ürünlerin fotoğrafları orijinal  fotoğraflardır. Fotoğrafta gördüğünüz ürünün aynısı gönderilecektir.    
v       Ürünler bizim garantimizde olup, sorun yaşadığınızda nedenini belirtmeksizin değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.
v       Tüm takı -  bijuteri  ürünlerinin ömrünü ve parlaklığını; parfüm, deodorant, sabun, su ve çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutarak uzatabilirsiniz. 

 

Similar Items